Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Studio Sabrina

Novinky

NOVINKA - Pedikúra s vinnou olejovou lázní hroznovým olejem a s extrakty z vinné révy

Vinná olejová lázeň hroznovým olejem a extrakty z vinné révy

Novinka z každodenní osobní hygieně, která využívá originální rostlinné komponenty ke zkvalitnění péče o pokožku. Obsahuje dvě unikátní suroviny z vinné révy – speciální hroznový olej a extrakt z hroznů vinné révy,obsahující ovocné kyseliny, minerály, flavonoidy a další látky. Které mají deklarovaný adstringentní, antioxidační, hydratační a další velmi prospěšné účinky na pokožku. V kombinaci s ošetřujícím hydratační olejem z kvalitní kokosové platformy, glycerinem a moderními mycími složkami, tvoří skvělé mycí a ošetřující prostředí tohoto moderního přípravku osobní hygieny

NOVINKA

                                           

PEDIKÚRA S PIVNÍ KOSMETIKOU

Patříte mezi opravdové pivní nadšence?

imageTak vyzkoušejte PEDIKÚRU S PIVNÍ KOSMETIKOU.

Obsahuje vitamíny skupiny B, stopové prvky a minerály, které výrazně zlepšují regeneraci pokožky. Pivní kosmetika SAELA je vyráběna ručně a obsahuje velké množství piva, chmelový extrakt a pivovarské kvasnice. Výrobky neobsahují žádné syntetické barvy.

 

PIVNÍ RELAXAČNÍ  KOUPELOVÁ SŮL

Pivní relaxační koupel se solí navozuje pocit příjemného uvolnění. Sůl dodá pokožce důležité minerální látky. Díky obsahu chmelového a rašelinového extraktu má navíc zklidňující, zvláčňující, tonizující účinky a detoxikační účinek na kůži. Během koupele s pivní solí dochází k uvolnění vnitřního i vnějšího napětí, únavy a stresu, povzbuzení látkové výměny a dokonalé relaxaci.

 

PIVNÍ PEELING             

imageimageJemný tělový pivní peeling šetrně odstraňuje suché a hrubé šupinky kůže a drobné nečistoty a to díky vysokému obsahu piva bohatého na vitamíny a minerály, meruňkovým skořápkám, regeneračnímu pantenolu a glycerinu.

 

PIVNÍ PĚNA DO KOUPELE

Pivní pěna díky vysokému obsahu piva a vitamínů B regeneruje pokožku, má relaxační a uklidňující účinek. Koupel s pivní pěnou navozuje pocit uvolnění a tělesné pohody. Obsahuje glycerin, který zjemňuje pokožku.

 

MASÁŽNÍ OLEJ CHMEL

Masážní olej chmel obsahuje extrakty chmele, které mají uklidňující a stimulující účinky na organismus. Masážní olej chmel zklidňuje podrážděnou pokožku, působí proti křečím a bolesti a to i při rematismu. Tento masážní parafínový olej příznivě působí na pokožku a je vhodný pro citlivou pleť, protože neobsahuje parfémy, barviva a konzervační látky.

Senior Slevnenka
slevová karta pro všechny obyvatelé severní Moravy a Slezska starší 55 let.
Komplexní systém výhod a slev od poskyovatelů z měst, kraje i dalších regionů - zdravotnictví, lékárny, služby, cestování, hotely, kultura, sport, volný čas ....
Dlouhodobé slevy pro seniory od 5% až do 50%.

Naše studio Sabrina poskytuje slevy pro držitele karet a zároveň je i prodejcem senior karet.
Bližší info ve studiu.

Nevíte jakým dárkem překvapíte své blízké?

 

Věnujte jim relaxaci , odpočinek nebo krásu formou

Dárkové poukázky

Darujte jim naší dárkovou poukázku na manikúru, pedikúru, nehtovou modeláž, kosmetiku,  na  masáže nebo na výklad karet v libovolné částce, kterou si určíte vy sami a nehte je, aby si dárek vybrali sami.

Dárkové poukázky jsou přenosné, mají platnost 6 měsíců od data zakoupení.

Částka na dárkové poukázce se nemusí vyčerpat najednou, lze jí použít opakovaně. Můžete si jí rozdělit na více služeb.

Neváhejte nás kontaktovat a my vám připravíme dárkové poukázky podle Vašeho přání.

                                                                                            

 

studio-sabrina@seznam.cz

 

NOVINKA – ŠPONOVÁNÍ

B/S špony… šponové nehtové korektory

Boj proti zarůstajícím nehtům

 

Šponování je velmi efektivní metodou v boji proti zarůstajícím nehtům. Žádné strhávání, ale rovnání do přirozeného tvaru lůžka. Aplikace špony je zcela bezbolestné. nedochází k jakémukoliv porušení nehtu a nehtového lůžka.

B/S špona je vyrobena z umělé hmoty ve tvaru listové pružiny a celou plochou se bezbolestně lepí na nehet. Špona pomalu odrůstá s nehtem, nadzvedává nehet a zabraňuje dalšímu zarůstání.

B/S špona vydrží na nehtu až 4 týdny.

 

CENA 1 KS B/S ŠPONY

300 KČ

 

        Služba  je poskytována na telefonickou objednávku:


Tel.: 731 988 008

       

 

www.studio-sabrina.websnadno.cz

 

 
TOPlist