Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Studio Sabrina

Služby manikúra‚ pedikúra‚ Twinkle

Služby

 MANIKÚRA

Ruce již při prvním vizuálním kontaktu upoutají pozornost. K většině činností které provádíme jsou za potřebí, je tedy zřejmé, že péče o ruce je téměř nezbytná. Manikúrou se rozumí úprava délky a tvaru nehtů na rukou, změkčení a odstranění zrohovatělé kůžičky v okolí nehtů, zkrátka péče o ruce v takové míře, kterou vyžadují

 ·     Manikúra mokrá            

·     Manikúra suchá

 

P-SHINE

Japonská manikúra P-SHINE je speciální metoda úpravy nehtů pomocí pravého včelího vosku. Jedná se o zdokonalenou techniku manikúry. Regenerace vlastních nehtů - P-SHINE zbaví nehty lámání a třepení, dodá jim lesk a pružnost.

Současně také prokrví nehty a zabezpečí tak jejich zdravý růst. Tento způsob ošetření je vhodný jak pro ženy tak pro muže.

 

MODELACE NEHTŮ UV GELEM

Už dávno odzvonilo extrémně dlouhým, špičatým a křiklavě barevným nehtům. Móda směřuje k střízlivějšímu pojetí, v němž hlavní roli hraje nenápadná elegance dokonalost tvaru a barvy. Je to jakýsi návrat k přírodě, a také k přirozeným či zemitým barvám. Umělé nehty by měly být k nerozeznání od nehtů přírodních.

Nehty, které jsou módní, nejsou příliš dlouhé, neměly by převyšovat polovinu lůžka. Nosí se tvary zaoblené do různých špiček, oválné až tzv. square form, což je hranatá forma nebo-li lopatičky - jsou teď nejmódnější.

 

  •   UV gelem
  •   Akry gelem
  •  Zpevnění a prodlužování přírodního nehtu  

 

FRANCOUZKÁ MANIKÚRA

Se v dnešní době stala opravdu módní záležitostí. Jde o módní trend, který překonal více módních období a je stále velmi aktuální. Tato manikúra se nejvíce hodí k rovnějšímu tvaru a kratší délce nehtů. Volné špičky nehtů jsou kontrastně bíle nalakovány.

 

  •  Lakování obyčejné                                           
  •  Lakování s ručním zdobením
  •  

PARAFÍNOVÉ ZÁBALY RUKOU A NOHOU

 

Není žádným tajemstvím, že pěstěné ruce se zdravou vláčnou pokožkou a pěknými nehty dokáží velkou měrou přispět k dokonalému vzhledu.

Upravené ruce - to neznamená jen krásné nehty, ale i krásnou svěží pokožku, v žádném případě hrubou, suchou či popraskanou kůži. Pak by i sebelépe vyvedená díla na nehtech vyzněla na prázdno. Proto rukám čas od času dopřejme důkladnou regeneraci.

Odborníci už léta znají léčivou moc studených parafínových zábalů, které snižují tlak ve svalech a uvolňují záněty kloubů a vazů. Parafín na kůži způsobuje zvýšení cirkulace krve a otevírání pórů. Na kůži působí jeho blahodárné účinky, které kůži nejenom dokonale hydratují, ale také maximálně vyživují neboť parafín je schopný se dokonale absorbovat do pokožky.

Kúra je určena speciálně pro pokožku trpící vysycháním a nedostatkem výživy. Řeší problém jako je praskání, vysoušení pokožky, záděrky. Okamžitě vrací pokožce jemnost, hebkost a pružnost.

 

MASÁŽE RUKOU A NOHOU

 

    Přináší uvolnění, protažení svalstva ruky, prokrvení pokožky a

    celkovou relaxaci.

 

 

PEELING RUKOU A NOHOU

Odstranění odumřelých buněk a vyhlazení pokožky na rukou a nohou. Jemně a účinně čistí a upravuje vzhled pokožky. Podporuje a redukuje celulitidu, zanechává pokožku hebkou a odpočatou.

 

   ZÁBAL   

   Hydratace a výživa pokožky.  

 

   PEDIKÚRA   

 

  Stejně jako ruce, tak i nohy hrají neméně důležitou roli. Nosí nás celý život proto jim věnujme péči, kterou si zaslouží. I krátký pohled na nohy dokáže o svém majiteli mnohé vypovědět. Nejen nošení neodpovídající velikosti bot, ale i vkusné a elegantní podpatky mají za vinu vznik nepříjemných otlaků, zrohovatění kůže, vznik kuřích ok a mozolů. Úkolem pedikúry je nejen odstranění těchto nežádoucích jevů, ale i zkrášlení nohou formou úpravy tvaru, barvy a zdobení nehtů.

  

·     Pedikúra mokrá                                             

·     Nehtová modeláž na nohou            

·     Zábal

·     Lakování obyčejné

·     Lakování s ručním zdobením   

 

 NEHTOVÁ MODELÁŽ NA NOHOU 

 

Tato modeláž probíhá podobně jako na rukou, časově je méně náročná.

 

Klientka musí přijít s čistýma nohama, nejlépe po pedikúře –není podmínkou.

 

Nohy a nehty musí být zdravé.

  

 TWINKLE TATTOO -( MALOVÁNÍ FLITRY )

 

Je novým trendem zdobení těla

s velkou škálou motivů a barevných

variací. Jedná se o malování a zdobení

různobarevnými flitry nanášených na

speciální emulzi, která zajistí

několikadenní trvanlivost motivu.

 

Twinkle tattoo

 

-  může být jedinečným a

originálním doplňkem Vašeho těla

-       je ideální pro ty, kteří nechtějí,

nebo nemohou ozdobit své tělo

permanentním tetováním.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Nový blok - dvojitým kliknutím zde zahájíte úpravu bloku...

TOPlist